Úvod » Náramky » Náramok ametyst šnúrkový srdce


        

Náramok ametyst šnúrkový srdce

 

skladom


0x
Skladom: 0 ks
Číslo produktu: N1-AM-S-SR1
obvod náramku: náramok je sťahovací, dá sa prispôsobiť každej ruke
Materiál: ametyst, bavlna, zliatina medi
naša cena:
3,50 € (Nie sme platcami DPH)

Kompletné špecifikácie

Ochranný náramok so srdcom proti urieknutiu, proti závisti, zlobe, proti neprajnosti a pre silu odolávať negatívnym vplyvom. Tento náramok je rovnako vhodný pre deti aj dospelých.   

Kameň Ametyst je fialovej farby a môže sa vyznačovať rôznymi tónmi a sýtosťami, cez svetlú až po sýtu tmavú fialovú farbu. Viac o vlastnostiach kameňa ametyst sa dočítate v článku o ametyste. 

Srdce je symbol lásky, priateľstva, náklonnosti, srdečnosti a empatie. 

Každý produkt je dodávaný v darčekovom vrecúšku. 

Upozornenie:

  • Prírodné kamene na rozdiel od vyrobených môžu mať inklúzie, vnutorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočné prírodné kamene. Isté druhy môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože prírodné kamene neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.
  • Farba kameňov sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov a displejov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná a prírodný minerál, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farobnosťou), rovnako ako aj my ľudia, každý je krásny vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k Vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

YzlkN