Úvod » sety z minerálnych kameňov » Opalit sekaný set - náhrdelník, náušnice


        

Opalit sekaný set - náhrdelník, náušnice

skladom

 

novinka


0x
Skladom: 0 ks
Číslo produktu: S1-OPA-N1N3-V5
dĺžka náhrdelníku: cca 45 + 5 cm
materiál náhrdelníka: opalit ,tombak
veľkosť náušníc: cca 5 cm
materiál náušníc: opalit, postriebrená bižutérna zliatina bez niklu
naša cena:
20,90 € (Nie sme platcami DPH)

Kompletné špecifikácie

Krásny elegantný set je tvorený z náhrdelníku a naušnícJemný a romantický set je ručne vyrobený z tromlovaných zlomkov polodrahokamov opalitu a hladkých korálok taktiež z opalitu.  Náhrdelník je navlečený na pevnom lanku so zapínaním zo striebreného tombaku, dĺžka cca 45  cm. Náušnice sú z nepravidelných tromlovaných kúskov opalitu a háčik z postriebrenej bižutérnej zliatiny bez niklu. Veľkosť náušníc je cca 5 cm. 

Opalit je vizuálne veľmi zaujímavý priesvitný polodrahokam. Nádherný set z opalitu, ktorý mení svoje farby podľa podkladu a tiež podľa svetla odrážajúceho sa v ňom. Svetlo, lámajúce sa v priehladnej štruktúre opalitu niekedy vzbudzuje dojem akoby polodrahokam svietil.

Každý produkt je dodávaný v darčekovom vrecúšku. 

Viac o vlastnostiach kameňa opalit sa dočítate v článku o kameni opalit.

Upozornenie:

  • Energetické kameňe môžu mať inklúzie, vnutorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočné energetické kamene. Isté druhy môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože energetické kamene neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.
  • Farba kameňov sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov a displejov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná o energetický kameň, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farobnosťou), rovnako ako aj my ľudia, každý je krásny vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k Vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

ODg1YzJ