Úvod » Brošne » Brošňa chrobák paua mušľa


        

Brošňa chrobák paua mušľa

 

skladom

novinka


0x
Skladom: 0 ks
Číslo produktu: BR-CHRO-PAMU-V1
Materiál: Paua mušľa, bižutérny kov, sklenené kamienky
rozmer: cca 4 cm x 3,5 cm
naša cena:
7,90 € (Nie sme platcami DPH)

Kompletné špecifikácie

Brošňa paua mušľa v tvare chrobáka. Brošne sú krásne šperky, ktoré dokážu ozvláštniť Váš outfit tak, aby upútalo nejedno oko. 

Viac informácií o paua mušla nájdete v článku o abalone. 

Každý produkt je dodávaný v darčekovom vrecúšku. 

Upozornenie:

  • Prírodné kamene na rozdiel od vyrobených môžu mať inklúzie, vnutorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočné prírodné kamene. Isté druhy môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože prírodné kamene neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.
  • Farba kameňov sa aj vďaka rôznej kalibrácii monitorov a displejov môže jemne líšiť. Žiadny z kamienkov nie je 100%-ný, ale pretože sa jedná a prírodný minerál, je jedinečný (každý sa líši tvarom, veľkosťou a farobnosťou), rovnako ako aj my ľudia, každý je krásny vo svojej nedokonalosti. Prosím berte túto skutočnosť do úvahy, pri svojej objednávke. Kamene dôkladne vyberáme, kým vám ich zašleme. Dúfame, že každý kamienok, ktorý k Vám príde, bude nápomocný vo vašom živote. 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

OTAzNj